Кухня – це саме та кімната, де мешканці проводять найбільше свого часу, знаходячись у своїй квартирі чи будинку. Для того, щоб розробити дизайн підлоги на кухню та обрати оптимальне покриття поверхні підлоги — потрібно врахувати ще й практичність, адже на підлогу може розлитись гаряча вода (отже поверхня має бути термостійка), впасти важкий посуд (матеріал має бути міцний), їжа та соуси, що можуть залишити плями. Зважати потрібно ще й на те, чи в столовій будуть тільки кухонні меблі чи ще й для студії.

Також потрібно враховувати чи мешканці з дітьми чи тваринками. До прикладу якщо з маленькими дітьми, вибираючи на підлогову поверхню плитку – краще зробити підігрів, інакше малюкам буде прохолодно, що може погано відобразитись на їх здоров’ю.

Отже, якщо з практичністю ви розібрались, можна переходити до відтінків. Світлі кольори роблять приміщення візуально більшими та просторими, а темні – навпаки, зменшують. Знову ж таки потрібно враховувати, які ви плануєте ставити меблі та фасади на вашій кухні.
Бажано комбінувати: якщо підлога темна — меблі потрібно підбирати світлі, якщо ж ви вибрали світле покриття – тут можна зважати знов ж таки на фактори замовника. Поставивши світлі меблі на світлій підлозі – можна зробити кухню легкою та необтяжною, додавши ізюминки різними декораціями, крім того світла підлога на кухні, з досвіду, практичніше, в плані плям та видимості бруду.

Ми підібрали для вас декілька найкращих варіантів для покриття підлоги на кухні :
• Кахель і плитка;
• Натуральне дерево;
• Наливна підлога;

Рубрики: Блог

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *