Найголовніший і основний пункт у виборі підрядника – довіра. Це як вибирати акушера-гінеколога перед родами. Якщо Ви не можете довіритись лікарю – Ви не зможете забезпечити собі комфортний стан при такій відповідальній справі, як надання нового життя.

Отже, якщо Ви вагаєтесь перед вибором підрядника – ось декілька порад :

  • Перегляньте сторінки компанії в соціальних мережах та сайт, якщо Вам комфортно знаходитись на цих пабліках – це вже перший крок до наближення.
  • У соц.мережах компанії мають бути розповіді, де підрядники діляться своїм досвідом, викладені фото робіт чи відео, які точно затверджують, що це саме їх роботи.
  • Передзвоніть за вказаним номером компанії, поспілкуйтесь з людьми, які там працюють, та подумайте, чи була інформація для Вас подана доступною та зрозумілою.
  • Запросіть виїзд менеджера для оцінки ремонту, зараз більшість компаній надає цю послугу безкоштовно, тому Ви зможете познайомитись ще ближче з людьми, що будуть вести Ваші ремонтний процес.
  • А найкраще самому завітати в офіс компанії, та місці обговорити та уточнити усі нюанси та питання.

Ремонт квартири – це народження Вашого комфорту. Довірте цю справу людям, які зможуть зрозуміти Вас та втілити усі найфантастичніші ідеї у життя.

Рубрики: Блог

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *